Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Rynny stalowe

 

Wyjątkowo trwałe rynny stalowe

Drogi Kliencie,

System rynnowy, to najbardziej eksploatowany element Twojego dachu, dlatego do produkcji stosuje się blachę stalową o grubości 0,6mm. Skuteczne zabezpieczenie przed korozją zapewnia obustronna powłoka z cynku lub cyny. Blacha stalowa ocynkowana i nierdzewna, może być dodatkowo polakierowana lub powleczona warstwą tytanowo-cynkową.

Solidne rynny ze stali

Stalowe rynny produkowane są obecnie w wielu kolorach i są identyczne z paletą barw pokryć dachowych, dzięki czemu stanowią idealne wykończenie każdego dachu. Tylko od Ciebie i Twojego gustu zależy, czy preferujesz rynny w kolorze pokrycia, czy też takie, które zdecydowanie odcinają się od linii dachu.

Rynny stalowe wykonane ze stali o wysokiej jakości, posiadają niski współczynnik rozszerzalności termicznej, dzięki czemu poszczególne elementy systemu nie zmieniają swojej długości pod wpływem dużych wahań temperatur.

 
 
 
 

BUDMAT FLAMINGO

Stalowy system rynnowy FLAMINGO, produkowany przez firmę Budmat, to jeden z najnowocześniejszych produktów na rynku w tej kategorii. Przemyślane rozwiązania technologiczne oraz precyzja wykonania sprawiają, że system ten jest innowacyjny i łatwy w montażu.

Uhonorowanie ZŁOTYM MEDALEM podczas Międzynarodowych Targów BUDMAN, to najlepsza rekomendacja. Rynny dostępne są w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu komponują się swobodnie z kolorystyką pokryć dachowych. Wszystkie elementy i akcesoria rynnowe wykonane są z blachy stalowej, dostarczanej przez szwedzki koncern hutniczy SSAB.

Rynny FLAMINGO objęte są gwarancją 30 lat!

 
 
 
 

PLANNJA SIBA

Dachowe systemy rynnowe Siba, produkowane ze stali przez firmę Plannja, komponują się ze wszystkimi rodzajami pokryć dachowych, takimi jak blachodachówki, dachówki ceramiczne, czy gonty bitumiczne. Siba to kompletny system, który zawiera wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody opadowej z dachu.

Oferta obejmuje rynny, rury spustowe, haki oraz innowacyjne akcesoria w różnorodnych rozmiarach i szerokiej palecie kolorów. Do wyboru są rynny o przekroju półokrągłym lub kwadratowym.

 
 
 
 

GALECO

Rynny stalowe, produkowane przez firmę Galeco, wytwarzane są ze skandynawskiej stali o wysokiej trwałości, którą dodatkowo gwarantuje 4-krotna warstwa ochronna. Dzięki temu Twoje rynny zabezpieczone są przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

W systemie rynnowym Galeco STAL oraz Galeco STAL2, rynny oraz rury spustowe chroni specjalna folia, która zabezpiecza je przed uszkodzeniem podczas składowania, transportu, czy montażu. Firma Galeco, jako pierwsza na rynku opracowała tak skuteczny system ochronny.

 
 
 
 
 

Masz trudności z wyborem?
Zadzwoń teraz! Doradca ABC DACHY BIS doradzi, jakie rynny stalowe sprawdzą się na dachu Twojego domu...

Do usłyszenia,
Mariusz Dźwigała

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-01-2022]: 6 | Wizyt ogółem: 39955 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]