Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Okna połaciowe

 

Okna połaciowe dobrym sposobem
na doświetlenie poddasza

Drogi Kliencie,

Najskuteczniejszym sposobem na doświetlenie poddasza jest montaż okna dachowego. Aby dobrze sprawdzało się ono w praktyce, a jego montaż nie wpływał negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie dachu, musisz bardzo starannie dobrać samo okno i kołnierz do niego – niezbędny element, który pozwala na zamontowanie okna w połaci dachu zgodnie ze sztuką budowlaną.

Okna połaciowe różnią się między sobą konstrukcją, odpowiedzialną za różne sposoby otwierania. Ta cecha decyduje nie tylko o Twojej wygodzie w użytkowaniu – ma też znaczny wpływ na sposób montażu okna w dachu. W zależności od wybranego typu okna, powinno ono być zamontowane tak, by zapewniało maksymalne doświetlanie pomieszczenia, a dostęp do klamki i otwierania okna był łatwy i swobodny.

Najbardziej popularne typy okien dachowych:

  • obrotowe,
  • uchylne,
  • uchylno-przesuwne,
  • wysokoosiowe.
 
 
 
 

VELUX

Okna dachowe, produkowane przez firmę VELUX zapewniają dopływ światła i skuteczną wentylację na Twoim poddaszu. Od początku istnienia firma nieustannie wyznacza standardy, wprowadzając na rynek najbardziej innowacyjne produkty. Wieloletnie doświadczenie producenta zaowocowało opracowaniem konstrukcji okiennych o wyjątkowej funkcjonalności i jakości, dostępnych jednocześnie w atrakcyjnych cenach.

 
 
 
 

DAKEA

Producent Dakea gwarantuje tylko sprawdzone rozwiązania i najwyższe standardy produkcji:

  • wyjątkowo rygorystyczna kontrola jakości, weryfikowana zgodnie z najwyższymi normami przez niezależne instytucje;
  • hartowane szyby, objęte dożywotnią gwarancją na gradobicie;
  • pakiet szybowy nowej generacji utrzymuje ciepło w pomieszczeniu zimą, a latem zapobiega przegrzewaniu;
  • wszystkie okna dachowe Dakea objęte są 20-letnią, zbywalną gwarancją.
 
 
 
 

Fakro

Okna na dach firmy Fakro zostały zaprojektowane tak, aby życie w Twoim wymarzonym domu sprawiało przyjemność. Odpowiednia ilość naturalnego światła słonecznego i świeże powietrze na poddaszu pozytywnie wpływają na Twoje samopoczucie, zdrowie i energię na resztę dnia. Zrównoważony bilans energetyczny, zapewnia niższe koszty ogrzewania, a rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo zapewniają spokój i harmonię życiową.

 
 
 
 

Okpol

Polska firma Okpol oferuje cieplejsze okna na dach - obrotowe drewniane, produkowane w technologii SuperThermo. Stolarka wykonana z solidnego drewna sosnowego posiada nowoczesne rozwiązanie zewnętrznego oblachowania, poprawiające szczelność i termoizolacyjność. Innowacyjny design, łączący elementy aluminiowe z wykończeniami z PVC podkreśla estetykę okna na dachu.

 
 
 
 
 

Nie wiesz, jakie okno dachowe najlepiej sprawdzi się na Twoim poddaszu?
Zadzwoń już teraz! Doradca ABC DACHY BIS pomoże Ci dokonać właściwego wyboru...

Do usłyszenia,
Mariusz Dźwigała

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-01-2022]: 11 | Wizyt ogółem: 39960 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]