Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Dachy

 
 
 
 
 • Pokrycia dachowe

  Jakiego materiału użyć na pokrycie dachu? Kluczowe jest to, na jakim etapie budowy domu zastanawiasz się nad wyborem rodzaju pokrycia. Jeśli jesteś dopiero na etapie wyboru projektu, to możesz swobodnie zaplanować dach, wykonany z dowolnego materiału. Jeśli przeprowadzasz naprawę, remont lub całkowitą wymianę starego pokrycia – wybór materiału zależy od konstrukcji i kondycji więźby dachowej.

  Kilka ważnych rzeczy, czym kierować się przy wyborze pokrycia dachowego?...

 • Akcesoria dachowe

  Wielu inwestorów poszukuje oszczędności podczas montażu dachu, próbując ograniczać elementy, które ciężko dostrzec "na pierwszy rzut oka". Są to akcesoria dachowe. Taka krótkowzroczna polityka sprawia ogromne problemy i kłopoty podczas przeglądu lub remontu dachu. Wtedy właśnie okazuje się, że trzeba dołożyć wielokrotność wartości akcesoriów i ich montażu.

  Każdy dach, który jest wykonany prawidłowo i fachowo, nawet z najdroższych i najlepszych materiałów pokryciowych...

 • Okna połaciowe

  Idealny sposób na doświetlenie poddasza, to okno dachowe. Aby dobrze sprawdzało się ono w praktyce, a jego montaż nie wpływał negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie dachu, musisz bardzo starannie dobrać samo okno i kołnierz do niego – niezbędny element, który pozwala na zamontowanie okna w połaci dachu zgodnie ze sztuką budowlaną.

  Okna połaciowe różnią się między sobą konstrukcją, odpowiedzialną za różne sposoby otwierania...

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [02-12-2021]: 21 | Wizyt ogółem: 38666 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]