Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Blachy na rąbek

 

Tradycyjne w wyglądzie i nowoczesne w formie blachy na rąbek

Drogi Kliencie,

Pokrywanie dachu blachą na rąbek stojący jest jedną z najstarszych technologii, jakie stosuje się w budownictwie. Jest ona do tej pory szczególnie popularna, zwłaszcza w budownictwie jednorodzinnym.

Panele dachowe na rąbek układa się z powodzeniem na dachach wentylowanych, jak i z pełnym deskowaniem. Jeśli chodzi o prawidłowy montaż i estetykę dachu, bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie konstrukcji więźby dachowej. Pozwala to na wyeliminowanie niepożądanych efektów w postaci pofalowań na pokryciu dachu, ułożonego z paneli.

Uniwersalne panele dachowe

Nowoczesny system łączenia paneli odbywa się na zatrzask, dzięki czemu nie trzeba zaginać rąbka. Takie rozwiązanie znaczenie ułatwia pracę dekarzom oraz skraca czas montażu paneli do minimum. Zastosowanie wydłużonego profilowania na panelach ogranicza falowanie powierzchni, wynikające z rozszerzalności termicznej materiału.

Budowa dachu, to etap wymagający to odpowiedniego przygotowania i niezwykłej precyzji. Dlatego prawidłowo wykonane pokrycie będzie służyło przez długie lata bez konieczności napraw, czy remontów.

Panele dachowe produkuje się na dowolną długość, a gotowe otwory montażowe, ułatwiają mocowanie do konstrukcji. Dodatkowe przetłoczenia usztywniające zapobiegają pofalowaniu powierzchni, które związane jest z rozszerzalnością termiczną.

Panele wykorzystuje się do krycia dachów nowych, jak i przy renowacji dachów starych. Idealnie sprawdzają się dla: budowli zabytkowych, hoteli i apartamentowców, budynków użyteczności publicznej oraz nowoczesnych domów jedno i wielorodzinnych.

Dobierzesz u nas bez problemu panel dachowy z szerokiej gamy uznanych producentów:

  • BUDMAT
  • PLANNJA
  • INTER-MAX
  • BLACHOTRAPEZ
  • PRUSZYŃSKI
  • RUUKKI

Zobacz Inspiracje

 
 

Zadzwoń! Zapytaj o panele dachowe doradcę ABC DACHY BIS...

Do usłyszenia,
Mariusz Dźwigała

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-01-2022]: 7 | Wizyt ogółem: 39956 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]