Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Blachodachówki

 

Blachodachówki sposobem na piękny
i niedrogi dach!

Drogi Kliencie,

Pokrycie dachu wykonane z blachodachówki cieszy się ogromną popularnością wśród inwestorów budujących i remontujących domy. Dzieje się tak, ponieważ dach pokryty tym rodzajem materiału jest stosunkowo niedrogi oraz łatwo dostępny w obszernej gamie kolorów i powłok.

Ekonomiczna blachodachówka

Tradycyjne dachówki cementowe lub ceramiczne są coraz częściej zastępowane blachami dachowymi, które zdobywają zaufanie dzięki wysokiej jakości wykonania, szerokiej palecie barw, oryginalnych powłok i wzorów.

Istotnym parametrem jest ciężar pokrycia z blachy, która nawet 10-krotnie jest lżejsza od dachówek ceramicznych czy cementowych! Niewielka waga stanowi poważny atut w przypadku remontu dachu, bo pozwala uniknąć konieczności wzmocnienia osłabionej przez lata konstrukcji więźby dachowej.

Jakość materiału

Rdzeń blachodachówki, wykonany najczęściej ze stali ma największe znaczenie dla trwałości. Większość producentów kontroluje od początku do końca proces produkcyjny, zwracając uwagę na wytrzymałość i sprężystość materiału. Zgodnie z aktualnymi normami, rdzeń powinien mieć min. 0.4 mm grubości.

Jako skutecznie zabezpieczenie antykorozyjne, stosowana jest obustronna warstwa cynku. Tak przygotowana powłoka ulega procesowi samogalwanizacji, dzięki czemu potrafi wypełnić niewielkie ubytki i zarysowania, jakie powstają podczas montażu dachu.

Szeroka i bogata oferta

Eleganckie wzory blach dachowych, to dobry pomysł na indywidualne podkreślenie wyglądu Twojego domu. Nasza oferta składa się z wyjątkowo szerokiego wyboru blachodachówek o różnych kształtach i przetłoczeniach – od producentów uznanych na rynku:

  • BUDMAT
  • PLANNJA
  • INTER-MAX
  • BLACHOTRAPEZ
  • PRUSZYŃSKI
  • RUUKKI

Należy pamiętać, że oferowane blachy na dach różną się od siebie jakością wykonania, trwałością, parametrami technicznymi, a także ceną. Dlatego poproś o pomoc w wyborze doradcę firmy ABC DACHY BIS.

 

Zadzwoń już dzisiaj! Nasz doradca dobierze na Twój dach najlepsze blachodachówki...

Do usłyszenia,
Mariusz Dźwigała

 
 
 
BUDMAT

System stalowych pokryć na dach firmy BUDMAT od wielu lat z powodzeniem tworzy każdy dom. Jest jego zwieńczeniem i doskonałym dopełnieniem. Firma BUDMAT jako jedyna w Polsce posiada Indywidualny Certyfikat Dachu, który potwierdza zawartość cynku na poziomie 275g/m2, co chroni wyjątkowo skutecznie Twój dach przed korozją i gwarantuje trwałość na długie lata.

 
 
 
 
 
PLANNJA

W naszej ofercie balchodachówek firmy Plannja otrzymujesz kompletny pakiet na pokrycie Twojego dachu. To bardzo upraszcza zakupy, bo nie musisz już sam szukać potrzebnych materiałów w różnych miejscach. Wszystkie detale są wzajemnie dopasowane, dzięki czemu Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności. Jednolity wygląd systemu zapewniają te same kolory dla blachodachówek, rynien i akcesoriów dachowych.

Producent udziela gwarancji na 40 lub 50 lat, w zależności od rodzaju powłoki.

 
 
 
 
 
INTER-MAX

Blachy profilowane firmy Inter-Max posiadają niezbędne atesty i certyfikaty oraz spełniają wymogi aktualnych norm budowlanych. Na blachodachówki powlekane poliestrem standard połysk i mat, producent udziela 10-letniej gwarancji; na blachy AZ 185 – 25-letniej gwarancji; na blachy powlekane Granite®HDX – 30-letniej gwarancji.

 
 
 
 
 
BLACHOTRAPEZ

Atutem blach dachowych firmy Blachotrapez jest szeroka paleta kolorystyczna, która pozwala dopasować kolor dachu do każdego budynku. Poza standardowymi kolorami RAL, producent posiada dodatkowe opcje z unikalną matową strukturą. Kolory nakładane są w wielu warstwach, włącznie z warstwami ochronnymi i dekoracyjnymi, co daje wyjątkową trwałość.

Gwarancja na blachodachówki obejmuje okres do 40 lat.

 
 
 
 
 
PRUSZYŃSKI

Popularne blachodachówki produkowane przez firmę Blachy Pruszyński posiadają od 10 do 15 lat gwarancji, a ich żywotność wynosi: dla blach ocynkowanych 25 lat; dla blach wielowarstwowych z powłokę poliuretanową 40-50 lat. Firma Blachy Pruszyński oferuje do wszystkich blachodachówek niezbędne akcesoria.

 
 
 
 
 
RUUKKI

Dach wykonany z blachodachówek firmy Ruukki cechuje skandynawska jakość. Jeśli zamierzasz remontować Twój dom lub budować nowy, niezależnie od tego, czy jest on nowoczesny, czy tradycyjny, bogata oferta pokryć dachowych tego producenta gwarantuje, że znajdziesz dla siebie atrakcyjne rozwiązanie.

Stalowe dachy Ruukki są szczelne, lekkie i trwałe.

 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-01-2022]: 16 | Wizyt ogółem: 39965 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]